Студентів Автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки навчали писати перами

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
святкування Дня писемності та рідної мови

У рамках святкування Дня писемності та рідної мови студенти Автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» мали змогу взяти в руки страусині та гусячі пера і побути на якусь мить Несторами Літописцями. Цікаву лекцію і майстер-клас провів для вихованців навчального закладу іконописець Андрій Майовець.

Гість занурив студентів у різні види давньоукраїнського письма – устав, півустав, скоропис, в’язь, а також навчив вправно виводити пером літери.

Студенти, мов першокласники, старанно виписували скорописом на листках-сувоях свої письмена. Такий цікавий досвід розкрив у багатьох «приховані» таланти і збагатив їх духовно.

святкування Дня писемності та рідної мови святкування Дня писемності та рідної мови святкування Дня писемності та рідної мови