Студентів, аспірантів та науковців запрошують до участі в акселераційній програмі Science-to-Market Accelerator

За матеріалами сайту Українського фонду стартапів
Заставка до програми

Український фонд стартапів разом із SET University та Berkeley Haas Entrepreneurship за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України та EIT Community RIS Hub Ukraine оголошують набір на інтенсивну акселераційну програму Science-to-Market Accelerator.

Акселераційна програма з інтенсивним 20-тижневим курсом для науковців спрямована на розвиток та комерціалізацію англомовних, наукоємних проєктів та включає в себе серію лекцій, майстер-класів, консультацій, а також можливість демонстрації проєктів на заключному демо-дні.

Учасники програми отримають можливість розвинути свої наукові проєкти в інноваційні продукти, отримати менторську підтримку від провідних експертів та налагодять контакти з потенційними інвесторами та партнерами для подальшого розвитку інноваційних проєктів.

Цільова аудиторія:

• студенти й аспіранти з deep tech проєктами;
  • науковці та дослідники;
  • представники бізнесу і промисловості;
  • представники стартапів.

Мови програми: