Студентів архітектурно-будівельних спеціальностей запрошують на конкурс Steel Freedom 2022

Організатори заходу
Заставка конкурсу

Steel Freedom відкриває новий конкурсний сезон для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей і запрошує реалізувати свої найсміливіші архітектурні задуми із застосуванням сталевих конструкцій у проєктах.

Конкурсне завдання: створення проєкту відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпіні.

Умови конкурсу

1. Створити команду у складі 1–5 учасників, студентів IV, V, VI курсів (ІІІ курс допускають у складі команд старшокурсників).
  2. Зареєструвати команду з 1 вересня до 1 жовтня.
  3. Завантажити Технічне завдання та розробити оригінальне концептуальне рішення із застосуванням сталевих конструкцій.
  4. Подати проєкт до 1 листопада.
  5. Фінал конкурсу – 26 листопада.

Призовий фонд: 75 000 гривень, архітектурні подорожі, сертифікати на навчання, ліцензії програмного забезпечення, техніка, сувеніри та багато іншого.