Студентам кафедри проектування та експлуатації машин презентували онлайн-курс «Основи кібергігієни»

Кафедра ПЕМ Львівської політехніки
онлайн-курс «Основи кібергігієни»

У рамках продовження співпраці Львівської політехніки з CRDF Global сьогодні у дистанційному режимі для студентів кафедри проектування та експлуатації машин Інституту інженерної механіки та транспорту було презентовано безкоштовний онлайн-курс «Основи кібергігієни».

Презентацію провів кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Юрій Лах. Він розповів про умови проходження та змістове наповнення курсу, а також мотивував студентів звертати пильну увагу на кібербезпеку під час використання гаджетів та інтернету.

Захід організовано з ініціативи відповідальної за міжнародну співпрацю на кафедрі ПЕМ доцентки Соломії Лясковської. Крім студентів, участь також взяли викладачі Оксана Велика і Тетяна Стефанович.