Студентам кафедри автомобільних доріг та мостів ІБІС урочисто вручили дипломи

Кафедра автомобільних доріг та мостів Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

Святкова атмосфера наповнила зал під час урочистого вручення дипломів студентам кафедри автомобільних доріг та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки.

Під час церемонії випускники отримали привітання від керівництва Університету і професорсько-викладацького складу кафедри за успішне завершення навчального процесу. Кожен студент отримав диплом, який свідчить про його високу кваліфікацію та готовність до професійної діяльності в галузі інженерії автомобільних доріг та мостів.

Ця подія є важливим етапом у житті кожного випускника, де вони отримують визнання за свою працю та підготовку, а також надихаються на подальші досягнення у своїй професійній кар’єрі. Урочисте вручення дипломів стало символом завершення одного етапу та початку нових можливостей і викликів для майбутніх інженерів та спеціалістів.

У підсумку кафедра автомобільних доріг та мостів у 2023 році випустила 71 магістра за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», з них:

• 45 – за освітньою програмою «Автомобільні дороги та аеродроми»;
  • 26 – за ОП «Мости і транспортні тунелі».

Кафедра вітає своїх випускників і бажає успіхів у подальшому житті!

Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів