Студентам і випускникам економічних спеціальностей надають можливість виграти курс від Гарвардської бізнес-школи

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Заставка із закликом виграти курс від Гарвардської бізнес-школи

Нещодавно Консалтингове агентство Ernst & Young (EY) було залучено для розробки стратегії залучення прямих іноземних інвестицій в Україну. Це проєкт, спрямований на допомогу Уряду України, і компанія рада залучити до нього студентів ІІ–VI курсів та / або випускників 2019–2020 років, які зацікавлені в тематиці кейсу та роботі в EY.

Яке завдання?

Обери галузь економіки України та обґрунтуй, чому саме вона має високі перспективи щодо залучення прямих іноземних інвестицій в Україну в наступні п’ять років.

Як все відбуватиметься?

Реєструйся до 1 грудня, 12:00. Після реєстрації ти отримаєш лист із більш детальним описом кейсу та запрошенням на онлайн-зустріч, де зможеш дізнатись відповіді на всі свої запитання.

Дедлайн подання ідей: 14 грудня.

Які призи?

• Проходження онлайн-курсу Sustainable Business Strategy (навчання розпочнеться в лютому 2021) від Гарвардської бізнес-школи (І місце)
  • Участь у TEDxLondon Business School (ІІ та ІІІ місце).

Всі учасники отримають сертифікат про участь та можливість бути запрошеним на стажування до відділу Strategy & Transactions в EY.