Студент Золочівського коледжу Львівської політехніки став чемпіоном України серед дорослих з армспорту

Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису змагань

16–17 грудня 2021 року в місті Воловці на Закарпатті відбулися змагання за Кубок України з армреслінгу серед дорослих. Студент Золочівського фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Вадим Савенко став чемпіоном України з армспорту на праву руку і бронзовим призером – на ліву.

У категорії, у якій брав участь Вадим, було 12 учасників із 10 областей. За підсумками змагань представник Золочівського коледжу отримав спортивний розряд «Кандидат в майстри спорту України». Та оскільки Вадим на праву руку виграв фінал, то будуть розглядати питання про присвоєння йому звання майстра спорту.

Вітаємо Вадима Савенка з перемогою й бажаємо, щоб вона була не остання!