Студент Університету здобув срібну медаль у світовому фіналі конкурсу комп’ютерних проєктів INFOMATRIX – 2021

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка конкурсу

1 листопада 2021 року в фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів INFOMATRIX – 2021 команда України, яку представляли 15 проектів від 18 учнів шкіл та закладів вищої освіти, здобула 1 платинову, 4 золоті, 5 срібних і 5 бронзових медалей.

У фіналі, який відбувся онлайн в Мексиці, взяли участь конкурсанти з 10 країн світу. Учасники змагалися в номінаціях:

• програмування;
  • апаратні пристрої;
  • комп’ютерне мистецтво;
  • короткометражний фільм.

Журі оцінювало не тільки якість виконання робіт, а й вміння їх презентувати англійською мовою.

Студент Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Солтисюк зі своїм проєктом Loonify здобув срібну медаль у номінації Computer Programming.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.