Студент програми «Робототехніка» у Львівській політехніці розповів про навчання, очікування та результати

Кафедра ІВТ Львівської політехніки
лавка, рюкзак, ноутбук, підручник, зошит, ручка

Алекс Закотянський, студент третього курсу програми «Робототехніка» Національного університету «Львівська політехніка», розповідає про те, чому він обрав саме цей напрям та чи виправдала програма його очікування:

– Спочатку, коли подаєш документи на робототехніку, уявляєш собі, як приходиш у вересні та одразу починаєш паяти і програмувати мікроконтролери. Але згідно з картою курсу все найцікавіше починається з ІІІ курсу.

Мені подобається робототехніка тим, що у мене достатньо вільного часу, щоб розробляти власний проєкт, а також екскурсії в ІТ-компанії, де у нас є можливість поспілкуватись з ІТ-спеціалістами, спитати те, що нас цікавить.

Поради для абітурієнтів.

• Подавайте документи на ті спеціальності, з якими б хотіли зв’язати своє життя.
  • Читайте картку курсу. Впевніться, що вам це цікаво.
  • Якщо вирішили подавати документи на робототехніку, почитайте трохи про роботів. Ця інформація точно не буде зайвою. В кінці року ви робитимете проєкт. Тож можете продумати ідею заздалегідь.