Студент коледжу транспортної інфраструктури Університету став переможцем чемпіонату України з велоспорту

Фаховий коледж транспортної інфраструктури Львівської політехніки
Віталій Карпа

Нещодавно студент групи 2Т-89 Львівського фахового коледжу транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Карпа, який захоплюється велоспортом, виборов чергову перемогу у змаганнях. Цього разу у складі команди Львівщини він посів І місце в особистому заліку серед юнаків на дистанції «Велокрос» Восьмого чемпіонату України серед юнаків з велосипедного спорту.

Вже три роки Віталій займається велотуризмом, і за цей час досягнув чималих успіхів. І другий рік юнак успішно опановує у коледжі спеціальність «Залізничний транспорт (тяговий рухомий склад)», мріючи водити локомотиви.

Тож хай і надалі Віталію щастить і збуваються його мрії!

Диплом переможця Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Віталій Карпа