Студент Хмельницького політехнічного коледжу здобув ІІ місце на Міжнародній олімпіаді «IT-Universe»

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
учасники  Міжнародної олімпіади «IT-Universe»

Високий рівень знань студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» підтверджено незалежними міжнародними арбітрами. За підсумками фіналу Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe» у конкурсі «Адміністрування Linux» студент коледжу Ігор Остапчук здобув друге місце.

Цікаво, що хмельницький політехнік не тільки на рівних боровся зі студентами національних університетів, але й залишив позаду представників таких авторитетних вишів як Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя, Луцький національний технічний університет, Вінницький національний технічний університет та інші.

Ігор Остапчук