Студент Хмельницького політехнічного коледжу переміг у відкритій олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
грамота

В Херсонському політехнічному коледжі Одеського національного політехнічного університету відбувся ІІ етап відкритої обласної олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки (секція «Машинобудівне креслення» та секція «Дизайн-проекти») серед здобувачів вищої освіти закладів І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області та запрошених представників закладів вищої освіти України.

Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» представляли два студенти, які продемонстрували гарні знання та вміння. Зокрема, у секції «Дизайн-проект» Максим Нестер здобув перемогу.

Це вже не перше високе досягнення Максима: минулоріч він був срібним призером на цій олімпіаді. Тож його перемога є свідченням високого професіоналізму педагогів та ґрунтовного викладання відповідних дисциплін у Хмельницькому політехнічному коледжі.