Студент кафедри ЦБ здобув перемогу на міжнародному конкурсі наукових робіт із цивільної безпеки

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Фрагмент диплома Юрія Штогрина

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся підсумковий ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 «Цивільна безпека» (секції «Охорона праці», «Цивільний захист», «Техногенна та промислова безпека»), що проходив у режимі відеоконференції. Участь у конкурсі взяли студенти з України, Польщі, Китаю, Грузії, Болгарії, Латвії та Словаччини.

На конкурс надійшли 47 студентських наукових робіт 81 учасника від 15 закладів вищої освіти. З доповідями виступили 19 студентів із 9 вишів.

Від кафедри цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки у міжнародному конкурсі взяв участь студент групи ЦБПБ-21 Юрій Штогрин під керівництвом доцента кафедри, к.т.н. Олега Федевича. Представник нашого університету здобув перемогу, посівши перше місце, й був нагороджений дипломом І ступеня.

Диплом Юрія Штогрина Сертифікат Олега Федевича Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту