Студент кафедри програмного забезпечення гідно представив Університет на конкурсі програмування від ІВМ

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
на конкурсі від ІВМ

Нещодавно компанія ІВМ провела конкурс програмування на платформі System z «Master The Mainframe 2016», який проходив у режимі онлайн. До участі у конкурсі долучилися 123 молоді українські ІТ-ішники, зокрема студенти кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка».

Перше місце у конкурсі посів студент кафедри комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв Андрій Дорошенко. Віталій Маковейчук, студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Львівської політехніки, увійшов до числа призерів ІІ туру і здобув цінний досвід написання програм та роботи з реальним мейнфреймами ІВМ System, а також закріпив знання й уміння, отримані під час навчання на кафедрі.