Студент кафедри прикладної математики ІМФН успішно виступив на зимовому чемпіонаті України з плавання

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Фото зі змагань

У місті Бровари відбувся зимовий чемпіонат України з плавання, у якому брали участь 350 спортсменів, 260 з них – майстри спорту України.

На цих змаганнях студент групи ПМ-11 кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, майстер спорту з плавання Дмитро Яриновський посів призові місця на дистанціях 50, 100 та 200 метрів брасом у категорії «молодь до 18 років», а в абсолютній категорії на тих же дистанціях увійшов до п’ятірки найкращих спортсменів України.

Кафедра прикладної математики пишається Дмитром, а також іншими своїми студентами, які успішно навчаються і прославляють кафедру на різноманітних змаганнях!

Фото зі змагань Фото зі змагань