Студент кафедри ПМВ взяв участь у програмі стажування «Перший кар’єрний крок» у Львівській міській раді

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото зі стажування

Студент другого курсу кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки Владислав Миколайчук взяв участь у програмі стажування Львівської міської ради «Перший кар’єрний крок».

Зокрема, студент пройшов двомісячне стажування у міській раді, був присутнім на пленарних засіданнях, працював із документами, активно долучався до реалізації молодіжних проєктів Львова – і в підсумку отримав рекомендації та диплом від мера Львова Андрія Садового.

Важливо, що стажування сприяє практичній підготовці здобувачів вищої освіти та soft skills, формування фахових компетентностей спеціальності, необхідних для подальшої професійної діяльності.

Щиро дякуємо Львівській міській раді за надану можливість для студентів взяти участь у програмі «Перший кар’єрний крок»!

Диплом Фото зі стажування