Студент кафедри ПЕЕТ здобув диплом ІІІ ступеня на міжнародному конкурсі наукових робіт з екології

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фрагмент диплома

Студент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки (спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Сергій Чабан спільно із студенткою Сілезького університету в місті Катовіце Пауліною Грабарчик стали призерами й отримали диплом ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія», який відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Наукові керівники призерів – к.т.н., доцент кафедри ПЕЕТ Світлана Ягольник і доктор філософії, професор Сілезького університету Анжеліка Пабіан.

Докладніше про підсумки конкурсу