Студент кафедри ПЕЕТ – серед переможців міжнародного конкурсу робіт з реалізації засад сталого розвитку

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фрагмент диплома

Студент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки (спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля») Сергій Чабан разом зі студентом Сілезького університету (м. Катовіце) Пьотром Гурни отримали диплом ІІ ступеня Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», який відбувся в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Колектив кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів вітає переможців та їхніх наукових керівників – к.т.н., доцентку кафедри ПЕЕТ Світлану Ягольник і доктора філософії, професорку Сілезького університету Анжеліку Пабіан!

Диплом призера Диплом призера Подяка Подяка