Студент кафедри органічної хімії виступив на конференції Американського хімічного товариства ACS Spring 2021

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Богдан Домніч

5–16 квітня 2021 року в онлайн-режимі проходить конференція Американського хімічного товариства ACS Spring 2021.

13 квітня з доповіддю за результатами свого стажування у Державному університеті Північної Дакоти виступив студент кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» Богдан Домніч. Доповідь на тему «Акриловий мономер на основі високоолеїнової соняшникової олії для вільнорадикальної полімеризації» було представлено на симпозіумі «Досягнення у галузі відновлюваних матеріалів» на секції целюлози та відновлюваних матеріалів (CELL). У доповіді викладено останні досягнення в галузі використання рослинних олій, а також результати досліджень Богдана Домніча, зокрема з використання високоолеїнової соняшникової олії як альтернативного джерела для синтезу біоосновних полімерних матеріалів.

Дослідження проведено завдяки співпраці Національного університету «Львівська політехніка» з Державним університетом Північної Дакоти.

Афіша конференції Богдан Домніч