Студент кафедри ХТПП здобув І місце на 79-й Студентській науково-технічній конференції у секції «Хімія та хімічні технології»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

4 листопада 2021 року в Інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Хімія та хімічні технології».

Переможцем став студент п’ятого курсу кафедри хімічної технології переробки пластмас (група ХТМ-11) Богдан-Володимир Бережний із доповіддю на тему «Композиційні гідрогелеві трубчасті вироби для медичного застосування» (науковий керівник – професор Олександр Гриценко).

Кафедра ХТПП вітає Богдана Бережного з перемогою і бажає подальших успіхів та нових здобутків у науковій роботі!