Студент кафедри ІСМ – переможець міжнародного конкурсу робіт з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кафедра інформаційних систем та мереж Львівської політехніки
Кременчуцький національний університет

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся підсумковий ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології».

Студент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Мацелюх став переможцем конкурсу і здобув диплом І ступеня з роботою «Інтелектуальна система візуалізації для оцінки пасажиропотоку на маршрутах міського електротранспорту за допомогою нейронної мережі».

Науковий керівник – Василь Литвин, д.т.н., професор, завідувач кафедри інформаційних систем та мереж.

Докладніше про переможців конкурсу