Студент ІТРЕ став переможцем конкурсу «Насіння для майбутнього» від компанії Huawei і вирушив до КНР

За матеріалами журналу «Компьютерное Обозрение»
логотип Huawei

22 жовтня десять найкращих українських студентів, які цікавляться телекомунікаціями, вирушили на двотижневе стажування до КНР для вивчення сучасних інформаційних технологій. Представники 10 вишів із 6 міст стали переможцями конкурсу «Насіння для майбутнього», проведеного компанією Huawei. Загалом у відборі взяли участь 55 старшокурсників 39 закладів вищої освіти України.

Молоді українці відвідають всесвітньо відомі історичні пам’ятки у Пекіні та ознайомляться з місцевою культурою і мовою. Після цього вони перелетять до Шеньчженю, у штаб-квартиру Huawei, де пройдуть курси із телекомунікацій, зокрема, навчатимуться розгортати мережі четвертого покоління та ознайомляться із хмарними рішеннями. Стажування триватиме до 3 листопада.

Серед учасників стажування – студент Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки Валентин Файчук.