Студент ІСТР – переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з менеджменту природоохоронної діяльності

Кафедра ПЕЕТ Львівської політехніки
Одеський державний екологічний університет

В Одеському державному екологічному університеті відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент природоохоронної діяльності».

На підставі рекомендацій за Листом ІМЗО від 31.03.2020 р. № 22.1/10-778 «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» галузева конкурсна комісія прийняла рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент природоохоронної діяльності» на основі результатів першого етапу ІІ туру.

Студент групи ПТ-41 Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» Василь Дзвоник (спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») здобув перше місце і нагороджений дипломом І ступеня. Науковий керівник – Святослав Князь, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів.

Докладніше – на сторінці конкурсу