Студент ІППТ успішно виступив на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт Black Sea Science

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Студент IV курсу навчально-наукового Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (спеціальність «Маркетинг») Олександр Процовський взяв участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт Black Sea Science, який щорічно проходить на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу 2023 року ввійшли 145 спеціалістів-науковців, з них 78 – із 22 зарубіжних країн (Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Чехія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова).

На конкурс було подано 378 робіт з українських та закордонних закладів вищої освіти, зокрема з університетів таких країн: Німеччина, Оман, Алжир, Литва, Індія, Сербія, Хорватія, Пакистан, Польща, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова.

Тема конкурсної роботи Олександра ПроцовськогоDiversification of logistics and export of Ukrainian products during the period of martial law. Науковий керівник – д.е.н., професор, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу ІППТ Максим Безпарточний.

За результатами оцінювання конкурсною комісією представник Львівської політехніки отримав 91,5 бали.

Кафедра економіки і маркетингу вітає свого студента і бажає мотивації та подальших перемог!

Сертифікат Олександра Процовського Сертифікат Максима Безпарточного