Студент ІППТ – серед переможців Міжнародного конкурсу наукових робіт з економіки

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

2 червня 2023 року відбулося підсумкове засідання Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського зі спеціальності 051 «Економіка».

До складу конкурсної комісії ввійшли 37 осіб, серед яких 22 – представники України (18 працівників закладів вищої освіти, 4 – бізнесу та державних структур), 15 – представники інших держав (Марокко, Грузія, Чехія, Греція, Португалія, Німеччина, Туреччина, Норвегія, Гана, Польща, Азербайджан, Нідерланди, Естонія, Австрія).

У конкурсі взяли участь 172 автори наукових робіт, з яких 49 – іноземці.

За результатами підсумкового засідання Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 051 «Економіка» студент Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Павло Жмур здобув диплом ІІІ ступеня. Тема наукової роботи – «Управління міжнародною логістикою в умовах військового часу», науковий керівник – в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу, д.е.н., професор Максим Безпарточний.

Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту