Студент ІППО став переможцем Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Маркіян Добрянський

Нещодавно відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики». У ньому брав участь студент Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Маркіян Добрянський за наукового керівництва д.ю.н., професора кафедри кримінального права і процесу Володимира Канціра.

Маркіян підготував і презентував наукову роботу на надзвичайно актуальну для сьогодення проблематику – «Боротьба з колабораційною діяльністю у молодіжному середовищі: законодавчий досвід окремих іноземних держав».

За підсумками успішної презентації та захисту доробку Маркіян Добрянський посів почесне перше місце. Переможець разом із науковим керівником були нагороджені дипломами I ступеня.

Колектив кафедри тепло вітає переможців з очевидним здобутком на науково-дослідницькій ниві, успішною репрезентацією Університету й Інституту на всеукраїнських студентських наукових заходах!