Студент ІМІТ став переможцем Всеукраїнського конкурсу робіт зі спеціальності «Транспортні системи»

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

7 квітня 2021 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи».

У роботі Галузевої конкурсної комісії взяли участь провідні вчені з Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Центральноукраїнського національного технічного університету, Національного університету «Запорізька політехніка», Національного університету водного господарства та природокористування, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та представники організаторів. Робота комісії відбувалася в режимі онлайн у зв’язку з пандемією.

До участі в підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 12 авторів наукових робіт.

Студент Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Євчук здобув перше місце і нагороджений дипломом першого ступеня.

Науковий керівник переможця – доцент кафедри транспортних технологій Львівської політехніки Юрій Ройко.