Студент ІКТА Львівської політехніки успішно виступив у Літньому чемпіонаті України з санного спорту на санкороликах

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА
Антон Дукач

У липні 2018 року в місті Кременці Тернопільської області відбувся літній чемпіонат України  з санного спорту на санкороликах.

За результатами змагань у категорії «Одномісні сани» перше місце посів Антон Дукач  ̶  студент третього курсу Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки й водночас член Національної олімпійської збірної України.

Нагадуємо, що взимку Антон досить успішно виступив на зимовій Олімпіаді у південнокорейському місті Пхьончхан в одиночному санкарстві. І в тому, що збірна України загалом посіла там не останні місця, є й чималий внесок нашого олімпійця-політехніка.