Студент ІКТА отримав золоту медаль та спеціальну нагороду виставки Malaysia Technology Expo 2021

Львівська обласна Мала академія наук
Заставка виставки

Переможцями виставки Malaysia Technology Expo 2021, яка відбулася віртуально наприкінці березня, стали 23 українські учасники, троє з яких були учнями Львівської обласної Малої академії наук.

Зокрема, Олександр Борило отримав золоту медаль та спеціальну нагороду STEM National Association: Promising Young Entrepreneur Award за проєкт «Спосіб безпечної дисипації імпульсних потоків води при виробництві кави» (Відділення фізики та астрономії, секція теоретичної фізики).

Сьогодні Олександр – студент Національного університету «Львівська політехніка», навчається на програмі «Інтернет речей» в Інституті комп’ютерних технологій, автоматики та метрології.