Студент ІКНІ – переможець Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019»

ІКНІ Львівської політехніки
учасники фестивалю «Future of Ukraine 2019»

У Києві відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019».

Цьогорічні завдання ІІІ туру було присвячено зведенню в обмежених умовах підйомно-транспортного механізму для організації паркування легкових автомобілів у великих містах. Учасники мали подати на розсуд журі командні проекти з нестандартним та цікавим інженерним рішенням.

Команди чекала приємна несподіванка – керівництво Благодійного Фонду імені Святого Володимира прийняло рішення нагородити 20 фіналістів ІІІ туру Фестивалю одноразовою стипендією у розмірі 5000 гривень. А десять переможців матимуть змогу на власні очі побачити виробничі потужності компанії Boeing у місті Сіетлі, США.

У підсумку одним із переможців фіналу Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2019» став студент Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Юліан Сало.