Заслужена нагорода: студент ІІМТ переміг у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з матеріалознавства

Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»
 Андрій Хом’юк

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство», на якому Львівська політехніка здобула «золото»: магістр першого курсу Інституту інженерної механіки та транспорту Андрій Хом’юк виборов диплом першого ступеня.

Суперниками політехніка стали 25 студентів, які представляли 17 українських вишів. До конкурсу Андрій готувався близько двох місяців – працював над вивченням впливу дефектів мікроструктури чавунних поршневих кілець на ресурс двигунів внутрішнього згорання. За словами дослідника, ця тема є актуальною, оскільки дозволяє виявити причини, що зменшують експлуатаційний термін двигуна і знайти шляхи його подовження.