Студент ІГСН Львівської політехніки став переможцем конкурсу есе на тему миру та безпеки

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Студент ІГСН став переможцем конкурсу есе на тему миру та безпеки

Кафедра політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» співпрацює з Інститутом суспільних ініціатив у рамках проекту «Ініціатива молоді, миру, безпеки», що спрямований на підвищення обізнаності щодо Резолюції 2250 Ради Безпеки ООН та зосереджений на залученні молоді до миротворчих процесів. Зокрема, львівські політехніки взяли участь у двох важливих та цікавих воркшопах і долучилися до форуму Youth Talks.

16 листопада 2018 року, під час роботи форуму, студента Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Владислава Тарахтія оголошено переможцем конкурсу есе на тему миру та безпеки.