Студент ІГСН одержить нагороду Всеукраїнського конкурсу робіт на честь Героя Небесної Сотні Сергія Кемського

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
конкурс на честь Сергія Кемського

Від 1 листопада 2018 року до 10 лютого 2019 року тривав Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на честь Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. У ньому взяли участь 37 учасників із 13 закладів вищої освіти восьми областей України.

Студент кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Василь Романик посів призове місце з дослідженням «Волонтерський рух у ході та після Революції Гідності: дієвість громадянського суспільства в Україні». Науковий керівник – доцент кафедри ПМВ Леся Дорош.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 7 березня в Інформаційно-виставковковому центрі Музею Майдану в Києві.