Студент Львівської політехніки Олександр Салій – чемпіон міжнародного боксерського турніру в Польщі

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»
Герб Львівської політехніки

Як повідомили із Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і культури України, золоту нагороду V міжнародного боксерського турніру в місті Дебіца (Республіка Польща) виборов студент ІV курсу Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Салій.

Вихованець інструктора-методиста обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Ярослава Мідика здобув перше місце в одній із найпрестижніших вагових категорій – до 91 кілограма.

У цьогорічному турнірі взяли участь 80 спортсменів, які представляли 14 спортивних клубів Польщі, України та Словаччини. Інтригою турніру стало проведення матчу збірних боксерських команд Польщі та України, яку представляли спортсмени Львівської області. Суперництво завершилося переконливою перемогою українців із загальним рахунком 6:2.

Переможці та призери турніру отримали кубки та цінні призи від організаторів.

Олександр Салій