Студент автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки переміг у змаганнях від Тойоти

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

4 червня 2016 року на базі «Тойота Центр Львів Діамант» відбулося змагання між студентами – практикантами вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації з професійної майстерності.

Метою змагання була популяризація автотранспортної галузі. До участі допускали студентів ІІІ–ІV курсів, які проходили практику у дилерських центрах «Тойота», з 6 коледжів різних областей України, зокрема Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки. У заході брали участь по два студенти від кожного коледжу.

Переможцем змагання став студент групи АС-31 автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки Євген Попович, який одержав «сертифікат-гарантію» працевлаштування в дилерському центрі «Тойота» після завершення навчання.

Адміністрація та викладачі Львівського автомобільно-дорожнього коледжу вітають Євгена Поповича з перемогою!