Стейкхолдери з компанії LEONI Wiring Systems Ukraine прочитали лекції для студентів кафедри ІВТ

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
LEONI Wiring Systems Ukraine

23 і 30 листопада 2023 року на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки до проведення лекцій з навчальних дисциплін «Робототехніка» (лектор Сергій Прохоренко) та «Комп’ютерні діагностичні системи» (лектор Василь Яцук) було запрошено стейкхолдерів – працівників компанії LEONI Wiring Systems Ukraine.

Завідувачка кафедри ІВТ Тетяна Бубела представила стейкхолдерів, а саме Уляну Броницьку (провідну фахівчиню відділу рекрутингу), Марту Чайку (фахівчиню відділу навчання та організаційного розвитку), Романа Кваса (керівника команди автоматизації).

Уляна Броницька та Марта Чайка розповіли про напрями діяльності компанії та особливості працевлаштування. Студенти були залучені до інтерактиву, а найініціативніші серед них отримали призи – брендову продукцію від ЛЕОНІ.

Роман Квас поділився досвідом впровадження та підтримки системи автоматизації і роботизації в компанії.

Під час дискусії було обговорено проєкти, які можуть бути реалізовані студентами кафедри в межах виконання бакалаврських та магістерських робіт.