Міжнародне стажування у Вищій школі міжнародних відносин та суспільної комунікації в Хелмі (Польща)

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Будівля Вищої школи міжнародних відносин та суспільної комунікації в Хелмі (Польща)

Факультет суспільних наук Вищої школи міжнародних відносин та суспільної комунікації в Хелмі (Польща) організовує міжнародне стажування.

Програма стажування включає ознайомлення з організацією дидактичного і наукового процесу в Польщі, з навчальними планами, робочими програми, користування технічними засобами під час навчання, а також ознайомлення з напрямами наукових досліджень, з методами ведення лекцій, тематикою дипломних робіт і з елементами європейської системи оцінок (ЄКТС), яку використовують європейські виші.

Контактна особа – Міхал Голось, ректор Вищої школи міжнародних відносин та суспільної комунікації в Хелмі, телефон: +48 82 560 40 50.