Стаття, присвячена новітнім розробкам науковців кафедри органічної хімії, опублікована у Gazeta Wyborcza

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Юрій Стецишин

У рамках солідарності з українськими науковцями польська Gazeta Wyborcza замінила щотижневу рубрику «Польські науковці інформують» на «Українські науковці інформують». У цій рубриці вчені у популярній формі розповідають про свої розробки та досягнення, науковий шлях та встановлення контактів.

Першим українським науковцем, який презентував свою роботу, став д.х.н., доцент кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Юрій Стецишин. Стаття Inteligentne nanomateriały to przyszłość. Także dla wolnej Ukrainy присвячена новітнім розробкам кафедри органічної хімії у напрямі нових чутливих до дії зовнішнього середовища полімерних матеріалів для біомедичного застосування.

У статті відзначено ключову роль професора Станіслава Воронова щодо формування цього наукового напряму та його вплив на Юрія Стецишина як науковця.

Повний текст статті – на сайті видання Gazeta Wyborcza.