Статті наукового журналу Transport technologies індексують у бібліографічній базі даних SafetyLit

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки журналу

Статті наукового англомовного журналу Transport technologies кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» відтепер можна знайти і на сайті американської бібліографічної бази наукових публікацій SafetyLit.

SafetyLit – це бібліографічна база даних, створена у співпраці Університету штату Каліфорнія в Сан-Дієго (США) та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вона здійснює вибіркове індексування наукових праць, які стосуються тематики безпеки.

Варто також додати, що журнал Transport technologies відображається та індексується в таких наукометричних і реферативних базах даних: