Стартував відбір до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів у межах програми «Цифрова Європа»

Національний фонд досліджень України
Заставка до матеріалу

Міністерство цифрової трансформації запустило національний відбір для створення Європейських цифрових інноваційних хабів в Україні у межах програми «Цифрова Європа». 20 грудня відбулось перше засідання комісії з проведення конкурсу для відбору кандидатів, яка затвердила Порядок проведення конкурсу та форму заявки кандидата на участь у конкурсі.

Мета національного відбору – знайти організації, які готові просувати інновації, цифровізацію, надавати нові можливості й навички для масштабування, а також впроваджувати технології, які допоможуть розвивати бізнес та суспільство.

Стати цифровими хабами можуть, зокрема:

• дослідницькі організації та/або організації з розвитку технологій;
  • технологічні та/або інноваційні центри;
  • наукові, технологічні та/або інноваційні парки;
  • університети / інститути / факультети та/або дослідницькі центри;
  • фонди технологічного розвитку, фонди підтримки досліджень та/або інновацій;
  • заклади професійної освіти;
  • промислові кластери, асоціації / компанії в ІТ-галузі;

а також інші організації, установи, компанії тощо.

Подати заявку на відбір можна через онлайн-форму до 19 січня 2024 року включно.

Для всіх, хто зацікавлений стати таким хабом, відбудуться вебінари та індивідуальні консультації. Під час заходів спікери розкажуть про нюанси заповнення заявки, даватимуть поради та відповідатимуть на запитання.

Докладніше – на сайті Національного фонду досліджень України.