Стартував шістнадцятий конкурс стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA»

За матеріалами порталу Освіта.ua
Заставка конкурсу

Фонд Віктора Пінчука розпочав шістнадцятий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA».

Метою загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді є сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти ІІІ–VI курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. За підсумками конкурсу Фонд обере найталановитіших студентів України, щоб надати їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Стипендіати «Завтра.UA» упродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 гривень (після сплати всіх податків та зборів благодійна допомога складатиме 1803,20 гривень), а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проєктів наукового, соціального, екологічного або бізнесового спрямувань.

Також щороку Фонд збирає стипендіатів у Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проєктів, зустрічаються з провідними українськими й міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.

Окрім того, стипендіати можуть поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в межах Форуму молодих лідерів під час щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

Ключовими вимогами до аплікантів є оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, обґрунтованих у науковій роботі, активна позиція й досвід у реалізації громадських і соціальних проєктів та ініціатив, що підтверджено рекомендаційним листом. Також враховують мотивацію до особистісного і професійного росту, лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Прийом заявок триватиме на сайті програми «Завтра.UA» до 30 листопада 2021 року.

Докладніше про програму «Завтра.UA»