Стартувала ХІV Міжнародна школа україністики МІОКу «Крок до України» в режимі онлайн

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Скріншот з вітання

25 січня 2021 року розпочала роботу ХІV Міжнародна школа україністики «Крок до України» в режимі онлайн Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Уже традиційним для Школи стало робити щось першими і вперше. Сьогодні вперше Школа відчинила двері віртуальних кабінетів узимку. З початком нового року, з новими силами розпочали навчання студенти з Бразилії, Казахстану, Китаю, Німеччини та Сербії. Перед ними два тижні інтенсивного та цікавого навчання, багато розмовної практики, знайомство зі знаковими українцями сучасності та новими друзями з різних країн.

Вашій увазі – відео-вітання для студентів ХІV Міжнародної школи україністики «Крок до України» від МІОКу та студентів попередніх років.