Центр комунікацій Львівської політехніки
логотип Energy of Innovation

Стартувала друга група програми Energy of Innovation: Executive MBA Академії ДТЕК та Національного університету «Львівська Політехніка». Із початком навчання учасників програми привітали ―  ректорка Академії ДТЕК Валерія Заболотна, проректор з наукової роботи Львівської політехніки Іван Демидов і директор Наукового парку Львівської політехніки Назарій Подольчак.

Учасниками програми є керівники компанії ДТЕК. Політехніку представляє Науковий парк та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування і післядипломної освіти.

Передбачено, що під час модулів працівники повинні запропонувати інноваційний проєкт.

У межах модулів викладачі мотивуватимуть учасників програми активно навчатися кращих світових практик та розвивати власні інновації на конкретних успішних прикладах світових компаній.

учасники програми Energy of Innovation учасники програми Energy of Innovation