Стартаперка Наталя Місюк прочитала гостьову лекцію для студентів кафедри маркетингу і логістики

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з лекції

4 березня стартаперка Наталя Місюк виступила для студентів-маркетологів та гостей кафедри маркетингу і логістики з гостьовою лекцією про те, як самостійно створювати умови для просування продукту.

Студенти дізналися:

• як знайти бюджет на просування;
  • як перетворити «баг» на «фічу»;
  • які канали просування працюють найкраще;
  • які інструменти стануть маркетологу в пригоді.

Маркетологиня поділилася досвідом:

• реалізації проєкту «Давай займемось текстом», метою якого є «закохувати в українську мову»;
  • розвитку разом із командою мобільного застосунку, який у першй тиждень існування вийшов у ТОP-10 на App Store, і як далі продовжує тішити підписників;
  • написання книги «Мова: таємниці відьом», на яку вже відкритий передпродаж; у форматі пригодницької історії книга розповідає про особливості української мови.

Спікерка розповіла, що кошти в розвиток залучати нелегко, але треба використовувати різні можливості. Також порадила бути відважними, працьовитими й вірити у свої вміння.

Лекція відбулася за сприяння доценток кафедри МЛ Оксани Довгунь та Наталії Косар. Викладачі та студенти дуже дякують гості й вірять, що зустріч надихнула студентів на реалізацію ідей і розкрила, які інструменти маркетингу та канали допоможуть у цьому!

Заставка заходу Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції