Стартап-школа Львівської політехніки розширює свою діяльність і відкриває Ternopil Tech StartUp School

Tech StartUp School Львівської політехніки
аудиторія Tech StartUp School

Tech StartUp School при Національному університеті «Львівська політехніка» розширює межі своєї діяльності. Вже невдовзі стартап-школа від Університету запрацює в Тернополі. Також тривають переговори з Рівним та Кам’янець-Подільським.

– Ми розширюємо свою діяльність по Західній Україні, щоб дати можливість активним людям, а особливо молоді, втілювати свої ідеї в життя. В Tech StartUp School є всі можливості, щоб допомогти стартаперам вийти на новий якісний рівень, посприяти вдосконаленню їхніх знань, підтримати в пошуку інвесторів та надати необхідний інтелектуальний інструментарій для виведення їхніх напрацювань на український та міжнародний ринки. Запрошуємо до співпраці всіх, хто має цікаві ідеї, стартапи чи готовий розвивати цей напрям в Україні, – зазначив керівник Tech StartUp School Львівської політехніки професор Назар Подольчак.