Стартап-школа Університету започатковує співпрацю з Краківським технологічним парком

Tech StartUp School Львівської політехніки
 Назар Подольчак, Олексій Другов, Войцех Пшибильський Кшиштоф Кшиштов’як

У рамках проєкту створення Наукового парку Львівської політехніки керівники Tech StartUp School Університету Назар Подольчак та Олексій Другов зустрілись у Кракові з очільниками Краківського технологічного парку – президентом Войцехом Пшибильським і директором з технологій Кшиштофом Кшиштов’яком.

Під час зустрічі було обговорено досвід створення Краківського технологічного парку й перспективи спільної діяльності, подання проєктів та стажування працівників Львівська політехніки у Кракові.

Краківський технологічний парк заснований містом Краковом та Урядом Республіки Польща. Серед його здобутків – оцифрування всесвітньо відомого серіалу «Відьмак» та створення однойменної комп’ютерної гри.