Стартап-школа Львівської політехніки запрошує на курс з основ підприємництва UK-RAIN-A 2.0

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на безоплатний курс з основ підприємництва UK-RAIN-A 2.0. Проєкт надасть наставницьку та коучингову підтримку вразливим верствам населення Львівщини у реалізації їх проєктів.

Навчання відбуватиметься у весняний період та включатиме навчальну і практичну складову, на яких учасники зможуть валідувати й реалізувати свої ідеї.

Навчальна складова складатиметься з 12 тренінгів та відбуватиметься онлайн, практична складова проходитиме офлайн.

У фіналі відбудеться конкурс проєктів з можливість отримати фінансову підтримку.

Крайній термін реєстрації – 4 лютого 2024 року.

Проєкт здійснюється за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.