Старший викладач катедри УМ Володимир Дяків зі студентами ІППО відвідали музей «Тюрма на Лонцького»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з відвідин музею

28 вересня 2023 року старший викладач катедри української мови Володимир Дяків зі студентами Інституту права, психології та інноваційної освіти (група ПВ-107) відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Студентів особливо зацікавили та розчулили матеріали Меморіального комплексу про історію національно-визвольного руху українців у XX столітті. Ці матеріали, як промовисті свідчення незламности опору окупаційним режимам (польському, радянському та німецькому) і тяглости звитяжної боротьби українців за незалежність, особливо гостро сприймаються в сучасних умовах московсько-української війни.

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею