Старший викладач катедри УМ провела для учнів відкриту виховну годину на тему «Ненормативна лексика»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

6 лютого 2024 року кандидат філологічних наук, старший викладач катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Шмілик вкотре провела відкриту виховну годину на тему «Ненормативна лексика», присвячену Всесвітньому дню боротьби з нецензурною лексикою. Цього разу лекцію слухали учні 7-х класів Ліцею № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради.

Школярі як найбільш вразлива вікова категорія активно підхоплюють у побуті ненормативні слова, тому викладачка залюбки відгукнулася на запрошення класних керівників усієї паралелі 7-х класів. Мета виховної години – спонукати учнів не вживати вульгарних слів, не хизуватися такою лексикою, бо українська мова солов’їна, а «солов’ї не матюкаються»!

Така громадська робота є вкрай важливою задля морально-етичного виховання української молоді та плекання любови до рідного слова!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу