Старший викладач кафедри філософії Любомир Федорів отримав грант від Вуппертальського університету

Кафедра філософії Львівської політехніки
Скріншот із сайту організаторів

Старший викладач кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Любомир Федорів отримав черговий грант від Міждисциплінарного центру науково-технічних досліджень Вуппертальського університету (Bergische Universität Wuppertal), Німеччина.

Упродовж наступного півріччя представник Львівської політехніки досліджуватиме наслідки пандемії та їхній вплив на розвиток гуманітаристики. А разом із тим – і на нашу свідомість.

З огляду на те, що війна остаточно занурила нас і весь світ у стан невизначеності та непередбачуваності, дослідження та його результати видаються доволі актуальними.